Be gitarų
Kažkaip tik šiandien suvokiau, kad vasarą taip ir nepamatysiu jokios didelės arba aštrios grupės koncerto.
„Be2Gether“ su „Empire Of The Sun“ ir pora kitų visai įdomių išmainiau į žydų muzikos festivalį Krokuvoje (na, čia dar reikia laikyt iksus), Roskildę jau pora metų kaip apleidau (nors šiemet jau labai norisi) į „Bestival“ bilietų nebėra (nors ten labiau dėl Gil Scott Heron ir „Hot Chip“, bet vis tiek ne didžėjai). Akredituotis bandau, bet patys sakė, kad nelabai kas turėtų pavykt.
Linksma nata yra tai, kad bus „Sūpynės“, „Audioriver“ ir „Satta Outside“, o tai reiškia atitinkamai klampų miškingą techno, šokius paplūdimyje basomis ir... kažką panašaus.
Jau įsivaizduoju, kaip laikau Plastikmano plakatą (!!!!!!!!!!!!!!) ir mėtau popieriukus į sceną per „Four Tet“. Jei tik šiemet pavyks taip nenusivožti, kaip pernai, bus išvis neblogai.
Dar norėčiau pagaliau pernakvoti palapinėje per „Sūpynes“, nes vis tenka važinėt atgal į miestą. Bet... Peter Van Hoesen atvažiuos tik šeštadienį, o per interviu atsiskleidė tokiom fluorescencinėm spalvom, kad man truputį negana.
Visgi norisi gitarų. Pernai buvo „Oasis“, „Whitest Boy Alive“, „Klaxons“... Ką daryti? Negi pozityvas Latvijoje? Bent jau „U.N.K.L.E.“, nes „Muse“ man nereikia. Dilema.
D.D. 2004 - 2016
Degalai Mushroom CMS