1DERL& - Reflection (PRCSD001)
Pernai „Tundroje“ aptiktas estas L-OW neprastai įžemino ir iš esmės savo skambesiu įkūnijo „Bass“ scenos prasmę ir esmę. Na, čia dabar taip atrodo, jau pergyvenus juodą žiemą ir vėl laukiant festivalinių atradimų. L-OW dar prieš karštąjį sezoną sugebėjo vėl nustebinti ir būti atrastu iš naujo.
Tiesa, šįkart jo vardas kitas - 1DERL&. Wonderland. Svajonių šalis. Estija? Ar technodiskotekija? Kol kas nesvarbu. Naujas (bent man) ne tik vardas, bet ir leidykla „Processed“, kurioje pats prodiuseris gegužei tirpstant išleido albumą „Reflection“.
Kol visus pavadinimus surankiojau, jau ir pirmas kūrinys eina pabaigon. Iš viso šiame ketvirtinio ritmo, apipinto gilesniu bosu, albume jų yra dešimt. Saulei šviečiant gal magėtų ieškoti kažko gaivesnio ir ryškesnio, bet tipiškam lietuviškam (greičiausiai ir estiškam) metui, kai prieblanda pasitinka prietemą, o ši – debesuotą rytą, ši koncentruota dulksna yra pats tas.
Taip, tinka nakčiai. Šokiams su meilės giliam, bet nepiktam techno pakirstais draugais arba lengvam liūdesiui, jei nori pabūti vienas. Ir turbūt net neverta dalinti „Reflection“ kūrinių į vieną ar kitą kategoriją – jie pakankamai gausūs išpildymo ir turinio prasme, kad būtų pritaikomi įvairiems nuotaikos etapams. Beje, pavadinimai čia ypač taiklūs. Girdint „Vaporized“ taip ir kyli viršun pakaitintas ryto spindulių, o per „Float Boat“ mielai palinguočiau kokioj nors laivo denio diskotekoj.
„Reflection“ keliauja į automobilį ir į ausines. Grįžtant iš festivalių ar bėgant du kilus bus pats tas. O dėliodama šį įrašą „Ray‘s House“ (ir jis tikrai hausinis) pakartojau gal triskart, matyt, tai ir yra mano favoritas.
Paklausyk ir nusipirk, jei patiko. Linkėjimai į Taliną!
D.D. 2004 - 2016
Degalai Mushroom CMS