Pavadinimas netilpo
Penktadienį "Europa" lazerių liežuviais mane pasitiko iš tolo. Netgi muzika girdėjosi dar gerokai iki bokšto, tad nenuostabu, jog nakties eigoje policija sulaukė skambučių iš gretimo daugiabučio gyventojų, nemokančių šokti.
Vienuoliktą aukščiausias Vilniaus atviras pusapskritimis dar buvo tuščias, nors melodijos iš Kym Wild liejosi pačios tinkamiausios - nuo zabieliškojo "Radioaktivitaet" varianto iki "Two Months Off". Kompleksus ištrynė tik mano savaitgalio geriausias "Los Angeles TF - Magical Body". Tada, nors oro temperatūra ženkliai krito, kojos ėmė kaisti, o lazeriai - dar ryškiau šaudyti.
Lexy ir K-Paul iš pradžių mandagiai pasifotografavo sugerbėjomis, tuomet nutraukė porą panoraminių Viniaus vaizdų, o tuomet jau ėmėsi savo nešvarių darbų prie plastiku uždengto pulto. Vienas griebėsi grotuvų, kitas - pagalbinės žudymo muzika procese technikos ir sykiu pranešė, jog "Lexy & K-Paul in your ears!". Gerokai perkoštas tas mūsų ausis pasiekė senas juokingas "Short Dick Man", tuomet eilė atėjo ir nuo seto pradžios nuotrupomis jaudinusiam "Love me Baby". Vokiška tvarka kaipmat surikiavo visų kūnus kuo arčiau visu garsu rėkiančių kolonėlių, o veidai dažėsi kaip niekad ryškiom šypsenom.
Joakimas sugebėjo mane prisišaukti mintimis, taigi vos nukritus pirmiesiems lašams moviau pas jį. Sakė, prapliupus lietui Lexy & K-Paul skambėjo dar aštriau, o stogai susirinkusiems galutinai prakiuro. Labai prašau ten dar vieną kitą puotą iškelti. Beje, Rokas siunčia tau beveik idealiai tokį patį ankstesnį vokietukų setą.
"Gravity" visai nepriminė į šimto metrų aukštį užsiropštusio Berlyno. Labai banaliai tai būtų galima pavadinti "prancūziška elegancija", bet visgi bet kokios elegantiško lankytojų elgesio užuomazgos dingdavo iš kur atėjusios vos pasimovus ant pirmųjų netvarkingai ir labai nedorovingai, bet minimalistiškai dėliojamo Joakim seto kabliukų. Gaivu, nors Hot Chip "(Just Like We) Break down" ir priminė žiemą. Atsakingai parinkti video gelbėjo "jau tuoj vasara" efektą, o pasirodę geltonai-žaliai-raudonos gėlytės (derinosi prie diskžokėjaus marškinių) pranašavo apie nu-disco pasirodymą. Tuomet ekrane sušoko Pepė Ilgakojinė, o dar po kelių akimirkų trinktelėjo Blur "Boys & Girls". Neilgam. Tuoj pat nusivyniojo ta pati vasaros lietaus banga, o kokteilį papuošė "Wish You Were Gone". Viskas buvo taip, kaip ir turėjo būti. Tiesa, vienoje ausyje girdėjau prašalaičio riksmą "Regresyvo fiesta!", tačiau kitą paglostė su prancūzišku akcentu mesteltas "Where is my memory?". Ir tai buvo labanakt.
Šeštą šeštadienio vietą šventėme kita proga duris atviras laikiusioje "Fashion" kavinėje. "RyRalio" vyrai, dirbti už pulto pastatę Santi Touch (o šis savo ruožtu - kuklią fleitininkę šalia), patys priiminėjo sveikinimus ir mainais dalinosi savo "RyRalio CAFE" - nugludinto baltiško gintarinio hauso rinkiniu. Be fleitos čiurlenimo man dar patiko ryški kavinės šviesa - nėra čia ko slėpti. Eik, eik pirkti greičiau, o aš jau žinau, ką vešiu užsienin lauktuvių.
Staiga mane truktelėjo už rankos ir vėl nuvedė į "Gravity". Tąkart klubas buvo visiškai neatpažįstamas. Dominavo fullcapai ir mini sijonai su iškirptėmis, o veidai po kepurėmis visiškai neatrodė pažįstami. Tačiau visi mielai bendravo tarpusavyje ir spietėsi prie priešingoje pusėje įmontuotos scenos. Jie - tai Sezzy sekta. Drąsino vokaliniame pasaulyje debiutuot pasiryžusį diskžokėjų plojimais bei riksmais, o šis tuo tarpu kaupė jėgas bei malšino nerimą. Turbūt maldomis.
Grupę vaikinas surinko pavydėtiną - "Skamp", "Groovy Taxi" ir "Kliošo" atstovai gėdos nepadarytų ir Eurovizijoje. O gal Sezzy - į Euroviziją? Kol kas nesvarbu. Taigi, į pagalbą dar buvo pasitelktos dvi vokalistės. Deja, pačio jaunuolio balsas absoliučiai nėra žavingas. Kol repavo rokenrolo ritmu, dar buvo visai nieko, bet antram numeriui pasirinktas "Maria maria" jau truputį gąsdino. Na, negražu gi baubti. Gelbėjo jau minėtos merginos (tiksliau, ir palaikė visą koncertą) bei nepriekaištingai mėtomi "yeah, one two one two" ir panašiai. Šiuos Sezzy tikrai moka, bet tai dar ne dainavimas, cha.
Jau snaudžiau, o iš "Gravity" pasivijo skambutis, pranešantis apie "kvietimą ant biso". Sakau, sekta! Arba labai geras humoro jausmas. Beje, nugirdau kai ką apie ateinančiam "Dirty G" vakarėliui organizuojamą flashmobą. Į programą įtraukti kebabai.
O ketvirtadienį eisiu pasisveikinti su Dasha Pushkina. Tai kas, kad į "Helios" - ta mergina mane vis dar pakerėjusi.
D.D. 2004 - 2016
Degalai Mushroom CMS