"Juščenka!"
Tai jau, sakai, pamiršai tas žiemos šventes ir tęsi įprastą gyvenimą? Aha, aš jau irgi beveik. Audringas savaitgalis visom prasmėm - kol šeštadienį linksminomės sau, pusė Latvijos ir, ačiūdie, gerokai mažiau Lietuvos, kukavo sau be elektros ir kalė prie žemės namus.
O dėl penktadienio jaučiuosi šiek tiek nuskriausta. Višinskį, grįžusį iš savo Bonifacijaus atostogų (matai, net apdovanojimus paskelbt iš Tuniso spėjo), įnirtingai kviečiau į "Vault", sakiau jam, ten geriau nei cunamis ir žemės drebėjimas, o schranzcore, ar gali įsivaizduoti, aš tai ne, todėl ir einam! Deja. Nei jis, nei visi kiti įmanomi kandidatai nepasirašė. Subatininkai, laukit manęs kitą kartą.
Tai va, apšilusi su keletu boulingo partijų, su senais undergroundščikais patraukiau kaip tyčia tą vakarą oficialiai egzistuoti pradėjusio "Star Underground" link. Ten dėjosi, cituoju, "From roots culture to ragga world sculpture". Ir gyvai, ir visaip, kaip tik įmanoma. Gyvą dalį, atrodo, praleidom. Dreduotų, spalvotų ir keistai krizenančių buvo per akis - tiek kiemelyje, tiek aplinkinėse naktinėse parduotuvėse. Ech, jaunimas. Man tai labai gražios tos rasta-mergaitės su dryžuotom kojinaitėm, gėlėtais sijonukais ir meškiukais išpuoštais megztukais. Berniukai kažkodėl nevalyvai atrodo...
Aš, nepykit, pagal tokio greičio muziką šokti nelabai galiu, man jau geriau ramiai kamputyje koncerto paklausyti (kaip, pvz., neseniai ten viešėjusių "Togetha Brotha Soundsystem"), todėl ilgai neužsibuvau. O kadangi daugiau nieko dėmesio verto ir nevyko, tai patraukiau lovos link. Tiesa, sutiktas pažįstamas pasakojo apie netyčia aplankytą "Connect", kur "nu, kažkokia ten merga grojo", bet tik tiek.
Aoaaaaaarrrrau, šeštadienis! Linksmybėms beprasidedant audros dar nejutom nė kvapo, todėl drąsiai ir išdidžiai žygiavom Senamiesčiu skanduodami "Juščenka! Juščenka! Juščenka!". Įsivaizduok dvidešimties žmonių būrelį, revoliucinėmis nuotaikomis užimantį "Cozy". Nebelabai ten buvo ko užimt, jei rimtai - klubas pilnesnis negu pilnas, net to pakeisto interjero nepramačiau.
Bandymas padidinti rūbinę viršuje pastatant kabyklą - džiuginantis, bet vis tiek nebuvo vietų. O karštis - kaip Sacharoje sezono metu. Ką padarysi - vėlgi nieko viliojančio kiti klubai nesiūlė, gal tik "Stereo45" - "FusedMarc", bet juos lankysim antradienį. O vakaro pažiba tąkart buvo "Soya Modified". Kodėl "modified", man išlieka mistika - nei sudėtis, nei "vizitinė kortelė" stilius akivaizdžiai nepasikeitė. Bet dabar madinga keisti pavadinimus, bent jau taip teigia "VP Market".
Dėl vykdytos revoliucijos patekom tik į antrą pasirodymo dalį, bet geriau jau tai negu visai nieko. Na, nuostabiai jie ten maigė kompiuterius, nuostabiai. Lyg "Air", lyg ir ne visai, bet minkšta ir alsuoja nežemiška meile. Ne veltui abu dueto nariai - architektai. Suprojektuotas visas skambėjimas iki idealaus. Tik ne šokiams jie skirti - pagulėjimui greičiau. Bet salė vis tiek artipilnė buvo, kaip ir visos kitos vietos.
O paskui prasidėjo tradicinis ir tikrai jau ne senas geras kažkurio pavidalo electro, su tokiom pretenzijom, kaip Tiga - "Pleasure from the Bass", bet kiek galima, sakyk tu man? Kilau viršun. Vidutiniškai kas dvidešimt minučių girdėjosi "Juščenka! Juščenka!".
Tiesa, dar pasistumdžiau ties baru, kur sutikau pažįstamą (ne, ne tą, kur penktadienį) ir jis vėl man apie "Connect" pasakojo. Sako, mušėsi. Ir su treningais kažkaip daug buvo. Sakau, tai ar su viršutine dalim (stiliukas taigi), ar ir su kelnėm? Ir su kelnėm. Tai tie su kelnėm ir mušėsi? Taip atrodo. Ir kažkokia merga grojo (vėl!). Kas ten per "merga"? Darosi įdomu. Bet aš esu prižadėjusi ten niekada neiti, tai lauksiu naujų pasakojimų.
Višinski, išsiųsk mane į komandiruotę Londonan. Arba bent Berlynan!
D.D. 2004 - 2016
Degalai Mushroom CMS