#59 Audrius: Laimingi laiko neskaičiuoja
Liepė vadinti Audriumi, bet man jis Frykas. „MiestoMuzika.lt“, kadaise labiau interneto platformos, dabar – radijo laidos kūrėjas, šį bei tą organizuojantis, komunikuojantis, skleidžiantis, kuruojantis, besidomintis, atviras, ir tikrai gero miestietiško skonio savininkas. Ne kartą gyvenime man padėjęs jei ne fiziškai, tai morališkai. Taip pat ir pakompiliuojantis dainų, jei gražiai paprašai. O ir pasakyti turi daugiau nei porą žodžių!
„Labas, Daina,
siunčiu tau savąjį epizodą, paruošta labai ankstyvą rytą.
Jo dalis sujungiau naudodamas iPad ir Coca-Colą. Per daug nemaišiau ir nematavau atstumų, šoviau iš pirmo karto, kai kur saldžiai, bet nebijau ir nepataikyt, tokioj visuomenėje gyvename.
Žinau, ką žmonės kalba apie technologijas muzikoje, bet niekad nesupratau, kodėl grojantys iš CD-R burnoja ant SD kortelių. Supratau, kad juos suprasti nėra taip jau svarbu, todėl darau viską kas man atrodo sąžininga ir esu ramus, nes žinau, kad mano širdis – vinilinė.
Manosios meilės valanda tau, Neringai FM ir tavo fanams, niekur neskubam, laimingi laiko neskaičiuoja, 100% vėluosiu į darbą“.
D.D. 2004 - 2016
Degalai Mushroom CMS