Atgimimas
Šį kartą pradėjau anksti. Pusiau atidarytas "Pramogų bankas" vakar davė pretekstą apsilankyti, nes vakaro programa žadėjo atiduoti duoklę prieš mirtį visai rimtai ūžusiai "Pergalei".
Rokenrolą bandžiau užuosti nuo pat įėjimo, deja, nei kazino žetonai, nei krištoliniai šviestuvai, nei kiti piniginę atvert kviečiantys interjero atributai juo neatsiduoda. Kaip ir barmenų vaikomos padavėjos antrame aukšte. Bet trečiam mane pasitiko konversų armija ant dailių jau labiau susivokiančių padavėjų kojų, taigi lengviau atsipūčiau.
Teko prisėst, nes prie scenos įmantraus išplanavimo dėka pašokinėti "PB klube" kažin ar išeitų - ji pakelta į tokį aukštį, kad apačioje telpa visas baras. Be to, ir žmonių nebuvo tiek, kad būtų galima kokią rimtesnę rokoteką suskelt - tik Sinickis iš "Gravel" padžioje šūksniais kolegas palaikė. Ne, šiaip publikos buvo, bet tiek, kad sėdimų vietų buvo sočiai, o aptarnaujančio personalo - vis mažiau už svečius. O veltui! Iš Lietuvos Mančesterio (Šiauliai taip nuo "Lygiailyja" ir "Bix" laikų vadinami) kilę "Axis", mano girdėti tik sausį per "Pravdovanojimus", gerokai pasistengė ir sukurpė keletą naujų galimų hitų. Tik baladžių daugokai - juk neinam į koncertus tik bučiuotis. Užsimerkusi išgirsdavau tai "Oasis", tai "Arctic Monkeys" nuotaikų - vis tas nelietuviškas vokalisto akcentas. Jam užtraukus pirmas "Radiophonic" eilutes vos neišspyriau kaimynui alaus, gaila tik, kad tai buvo paskutinis kūrinys.
Latviai "Astro'n'outs" su pusiau Shakirą (iš balso "pastatymo"), pusiau Alanis Morisette (iš išvaizdos) primenančia vokaliste po mūsiškių atrodė ir skambėjo nuobodokai ir kažkaip juokingai. Kaimynas vis siūlė "užmest jos balsą ant košynų ir gautus geras dramenbeisas". Beliko išgirst "What if God was one of us...", ir staigiai susipakavom.
Po koncerto vienas suinteresuotas asmuo man pačiulbėjo, kad gegužės 19-ąją, palikę vieną savo dalį pas Joakim, lipsim į patį "Europos" dangoraižio viršų ir sveikinsimės su "Lexy & K-Paul". Atsimeni tokį popelektriuką "Love me Baby"? Grynam ore kažkas panašaus į tai turėtų visai skambėti.
Pažadai tuo nesibaigia. Kartais tas internetas atrodo toks jaukiai mažas... Skatinėjau vakar popiet sau labiausiai nuotaiką keliantį naujienlaiškį "Popbitch", kikenau iš visokių travoltų ir fredų darstų, ir staiga smegenyse išsirikiavusios raidės pranešė man "V I L N I U S". Griebiausi už ekrano ir sužinojau tai, kad vasarą Vilniuje vyks didelis šokių muzikos festivalis - kas gi kitas, jei ne "Saulės smūgis"? Tai va, su jame dalyvausiančiais atlikėjais kaip tik dabar tvarkomi visokie formalumai. Vienas toks DJ Felix da Housecat, pasirodo, yra visai neįnoringas ir trokšta tik to, kad jo palydovas Lietuvoje būtų mielas ir švarus berniukas. Na va, viena vasaros rebuso dalis išspręsta. Miss Marilyn Felixo garsines glamones jau patyrė, dabar - mūsų eilė.
Šiandien! Kažką veikti reikia. Desperacijos akimirką pagelbės nenustatytos būsenos mergina, sukatalogavusi visą "Akropolį" - kur, kokie ir po kiek balti rūbai. Balti plastikiniai maišai galbūt irgi tinka. Tuomet galėsi narsiai bristi į baltą baltų robotokų jūrą ir visiškai nusibaltint. Apsibaltint. Persibaltint. Nemanau, kad ponas Lawleris šiąnakt "Galaxy" bus svarbiausia.
Rytoj visi diskžokėjai ir go go šokėjos margins kiaušinius, o aš imsiu ir eisiu pas trasherius "Sodom" į "Mulen Ružą". Švenčių proga juk galima pasilepint kuo nors aštriau nei vyrukas su ausinėmis. Sekmadienį važiuosiu tėviškėn ir pagaliau pasveikinsiu "RyRalio" su gimtadieniu. Po galais, juk visada per Velykas jį ir minėdavom.
Taukšt, gerų trumpų atostogų.
D.D. 2004 - 2016
Degalai Mushroom CMS