#DSIDES su Žilvinu Noruišiu: Nepilnametė muzika
Kaip kartais sunku patikėti, jog tavo tėvai irgi buvo jauni ir darė nesąmones, taip, stebint vyresnius muzikos barų kolegas, garsėjančius plačiomis fonotekomis ir žanrų bei epochų išmanymu, atrodo, kad jie... tokie visuomet ir buvo. Bet, kaip vėl ir vėl įrodo mano laida #DSIDES, be MTV ir kitų langų į pasaulį – nė iš vietos.
Išties gerai, kad savo paauglystės ar net vaikystės pasirinkimų šiandien respektabilūs mano laidų svečiai nesigėdi – ir istorijas apie tai, kaip vienas ar kitas kūrinys, albumas, atlikėjas, juos pasiekė, traukia iš, atrodo, begalinių kišenių. Taip jau buvo su Linu ir Tomu (ne broliai!) Ramanauskais, Vaiperiu, Egle Suckmafinger ir Dodo Mundo… Ir štai atėjo metas pakamantinėti Žilviną Noruišį, turintį ne tik ilgą vinilų lentyną, bet ir platų interneto kabelį. Apie interneto džiaugsmus pakalbėjom antroje #DSIDES valandoje, o pirmoji buvo skirta tokiems 9-ojo ir 10-ojo dešimtmečių nuotykiams, kaip albumų viršelių persipaišymai ir Madonna. Baigėsi ji fantastišku monologu apie „Beastie Boys“, o visa laida – akimirka, kai Žilvinui sukako 18-a.
#DSIDES, arba 15 kūrinių (Led Zeppelin, U2, Lenny Kravitz, Orbital, ...) iki Žilvino pilnametystės, iš „Neringa FM“ eterio atkeliavo į archyvus. O tai, ką Žilvinas klausė ir klauso būdamas pilnametis, galima išgirsti dažną penktadienį padoriose vietose, kuriose stovi pora patefonų.
D.D. 2004 - 2016
Degalai Mushroom CMS