Lietuvos DJ vardynas #2
Pirmajam įrašui šia tema tapus hitu projektą tęsiu. Šis postas irgi tikrai ne paskutinis, nes istorijos jau vos telpa! Apačioje yra netgi gandų ir užsienietiškos kalbos. Taip pat vienas veikėjas, kurio reikės apie vardą paklausti pensijoje...
St. Stereo: One.lt laikais patarimų šiuo klausimu gavau iš Martyno aka Martin Virgin. Tęsiant Druskininkų tradicijas gauti niką iš vyresnių DJ, jo variantas buvo Saint Stereo Ventura. Man patiko St. Stereo variantas, tiko prie gyvenimo moto ir muzikos svarbos kasdien.
Martin Virgin: Kol kas papasakoti neįmanoma (pabandysiu nepamiršti klausimo iki pensijos, - D.D. past.)
DoDo Mundo: Tai viskas prasidėjo nuo to, kad dar mokyklos laikais kažkas kažkaip pradėjo mane vadinti DoDo (dukart pasikartojantis mano vardo pirmas skiemuo) ir internetinėje erdvėje nickname’as visur tapo irgi DoDo. Tuomet atėjo tropical laikai ir Ophex’as kažkada juokais pradėjo vadinti mane DoDo Mundo. Čia yra žodžių žaismas, portugališkai frazė „todo mundo“ reiškia „visi“ arba pažodžiui „visas pasaulis“, tai pakeitus „todo“ į „dodo“ išeina DoDo pasaulis. Atsimenu, turėjo būti mano pirmas “išstojimas” kaip DJ „Club Tropicana“ renginy ir manęs klausė, kaip vadinsiuos, nieko kito neliko, kaip tik pasivadinti DoDo Mundo. Taip ir pasiliko.
YouWin: Šis nikas gimė tam, kad save pamotyvuočiau. Prieš visą prodiusavimo suaktyvėjimą, prieš „Ritmo kovas“. Pasirinkimą užtvirtino tai, kad niką visi suprata savaip. YouWin – tai žinutė klausytojui.
Illestpeace: Man tiesiog šovė į galvą vieną dieną, patiko junginys, ir tiek, nieko mandro.
Wasted Gaze: Visiškas juokas bet absoliučiai atsitiktinai užsiroviau ant puslapio chillwitchnamemagic.com ir pradėjau maigyti. Išpuolė Wasted Gaze, galvoju, geras!
Justas Fresh (2Fresh): Man tuo metu buvo gal 15, kažkaip reikėjo sugalvot, kaip pasakyt, kad esu malalietka in a good way. Po to, kai paaugau, pasikeičiau, kad širdyje vis dar malalietka, bet jau ne per smarkiai. Tiesiog – malalietka.
Tadas Quazar: Kažkur pamačiau tokį užrašą, kai paišydavau grafitonus. Taip ir tagindavau.
Quazar, bosas?
Quazar, bosas?
Jacques Gaspard Biberkopf: Tai yra pretenzingiausias vardas. Kaip ir pati persona.
Sutapo, kad kai galvojau naują pseudonimą (turbūt 16-17'os), buvau įsisiurbęs prancūzų strukturalistų ir post-strukturalistų filosofiją. Daug Žakų. Gaspard nuo atsitiktinio prancūzo, už vardo grožį. Biberkopf kilmė – iš vokiečių ekspresionisto Alfred'o Doblin'o knygos „Berlin Alexanderplatz“. Protagonistas Franzas Biberkopf. Smarkiai tapatinausi su knygos herojumi. Mėgstamiausias tuo metu režisierius Rainer W. Fassbinder buvo knygą pavertęs į 17 valandų filmą. Iki šiol absoliučiai visi laužos tardami. Testas.
Marriage Proposal / Zoé Zoe: Susigalvojau vardą pamatęs prierašą „Artist Marriage Proposal Mix“ prie kažkokio remikso, atrodo, Jacques Greene. Sekė logiška mintis, kad tai susiesiu su piršimusi klausytojams. Tipo, mistiškiau. Beje, girdėjau gandą, kad taip pasivadinau iš sielvarto – neva, kadaise piršausi ir pana nesutiko.
Zoé Zoe – tiesiog fainas vardas. Lenny Kravitz dukros garbei.
Mark Splinter: So, in vaikyste there was legendary dance music show "Dance Energy" which showed all hiphop and rave stuff and it was supercool. The presenter was a guy called Normski, and after many years I had a design company called Splinter Products (I wanted to start a magazine called Splinter because I like the idea that a splinter is small but and independent and painful. The magazine never happened so I used the name for my company) and we started working with Normski on Killa Kela's first album. Normski kept calling me "SPLINTAAAAA" and I thought it sounded cool so I started signing my name Mark Splinter everywhere. It also solves the problem I have that my pavarde looks like vardas. I am Mark Adam Harold. It's much easier to be Mark Splinter, so it stuck with me.
Miss America: Mano pirmas DJ nikas buvo DJ1 arba DJ2, kuriuos su grojimų draugeliu Džiugu dalindavomės. Vėliau, suStereo45ėjus, pažiūrėjom Slavos Tsukermano elektroclashinę nesąmonę „Liquid Sky“ ir buvau taip sužavėtas ten pasakyta fraze „we look like two miss americas“, kad griebėm ją ir kurį laiką dalinomės perpus – 2 Miss Americas. Po kiek laiko, atsiradus poreikiui groti atskirai, aš ją aneksavau ir tapau Miss America, o Džiugas pasivadino Kym Wild, visada su klaidomis rašomu pseudonimu.
... tęsinys po savaitės!
D.D. 2004 - 2016
Degalai Mushroom CMS