Splinterdata v3.40

GYVENIMAS SU DAINA

Planuoju arba labai rekomenduoju.
2015-08-19
Kraftwerk Berlin, Berlynas
Tiesiog neaprėpiamai ir neatremiamai įstabus festivalis viename gražiausių Europos miestų. Gaila tik, kad tiesioginiai skrydžiai iki rudens dar kabo ore, bet ir su autobusu dėl to, kas laukia, verta.
2015-09-26
Loftas, Švitrigailos g. 29, Vilnius
Sėkmė ir laimė. Vienu dviejų mano pastarosios išvykos į Berlyną highlight’ų tapo „Nightmares on Wax“ 25-mečio turo koncertas... ir labai slapčia tikėjausi, kad Vilniuje jis susilauktų ne mažesnio susidomėjimo. Dabar, kai matau datą kalendoriuje ir vietą, belieka dėt ne tik viltis, bet ir darbus, kad tai taptų realybe. Juk visi esam bučiavęsi pagal „Les Nuits“, pasitikę rytą pagal ištisus „Smokers Delight“ ir „Carboot Soul“, o visai šviežiai ir pagal „Feelin’ Good“.
2015-10-30
Teatro Arena, Olimpiečių g. 3, Vilnius
Naujienos yra didelės, ir, nors dar net neprasidėjo festivalių sezonas, jau yra dėl ko laukti jo pabaigos. Spėju, niekas kitas, nei „Vilniaus festivaliai“, ir nerizikuotų atvežti tokio subtilumo elektroninės muzikos performanso, nors Squarepusher vardas ir labai didelis bei jau istorinis. Ne, tai nebus pasirodymas masėms. Taip, mums labai, labai sekasi.
D.D. 2004 - 2015
Degalai Mushroom CMS