http://www.tiketa.lt/LT/the_chemical_brothers__dont_think_13019

GYVENIMAS SU DAINA

Planuoju arba labai rekomenduoju.
2015-05-30 21:00
Liverpool Indie/Rock Bar, Gynėjų g. 14, Vilnius
Talino muzikos savaitėje, viename skambiausių šių metų savaitgalių so far, estų „Zebra Island“ nepastebėjau – na, programoje jie buvo ir grojo net du kartus, bet aš neužsukau. Šįkart pakankamai sintetinio, kad nebūtų per saldus, dream pop kūrėjai patys atvažiuoja į Vilnių, tad proga susipažinti su estų muzikos scena – labai patogi.
2015-06-13
Siemens Arena, Ozo g. 14, Vilnius
My finger is on the button… Atrodo, birželio 13-ą lietuvių laukia didžiausias mūsų electronikos istorijoje klubas/reivas/diskoteka/kaip benorėtum tai pavadinti. „The Chemical Brothers“ grįžta į pasaulio arenas, ir ta proga debiutuoja pas mus. Su nauju albumu, nauju šou ir neabejotinai stipriausiais hitais, įrašytais per 25 metus.
2015-06-18
Barselona, Ispanija
Du kartus iš eilės atlaikiusi birželio kaitrą Barselonoje ir palyginusi ją su anksčiau savo lankytais festivaliais visoje Europoje drąsiai galiu sakyti, kad iš tų, už sienos, geriausias man yra „Sónar“. Tiek dėl jau minėtos Barselonos privalumų (man palapinė nėra būtinas festivalio atributas), tiek dėl būtent mano scenos, o ne radijo ar roko arenų legendų, tiek dėl dabar karštų veikėjų, tiek dėl gausos tokių vardų, kurie geidžiamais taps tik po kurio laiko, greičiausiai rudenį. Todėl birželio 18-20, ketvirtadienį-šeštadienį, o geriausia būtų trečiadienį-trečiadienį, ir vėl planuoju TEN.
2015-06-25 18:00
2015-06-28 18:00
Miškai ir ežerai, Lietuva
Daugiau, mažiau, aukščiau, žemiau, supyniau. Į visas keturias puses nešančios „Sūpynės“ 2015-ais grįžta jau de-šim-tą kartą. Subrendusios, bet nesuaugusios.
2015-07-03
Vasaros amfiteatras, Druskininkai
Festivalis-ne-festivalis-post-interneto-sanatorija-simpoziumas-zip-shutterstock-ppt-įvykis Druskininkuose!
Apie „Newman Festival“ jau kalbėjome mano radijo laidoje, kurioje svečiavosi Berlyno kultūrinės vietos „Panke“ kūrėjai, taip pat ir veiksmo Druskininkuose iniciatoriai Erika ir Liezhuvis.
Bet priminsiu – naujojo žmogaus temą netiesiogiai padiktavo šiemet Berlyno festivalyje „Transmediale“ lukštentos temos, neatsitiktinai „Newman Festival“ meninę dalį kuruos „Transmediale“ atstovas Robert Sakrowski. O tai jau labai solidu.
Muziką Druskininkų Nemuno vingyje esančiam vasaros amfiteatrui (būtent čia vykdavo šokių maratonai) renka Jacques Gaspard Biberkopf su kolegomis, tad kokybės bei sprendimų kvestionuoti irgi nereikia.
2015-07-17
Salacgriva, Latvija
Stipriausias muzikos festivalis Baltijos šalyse ir šiemet pateisina tokį titulą – tiek didelio kalibro atlikėjais, tiek netikėtais sprendimais, papildančiais lineup’ą. Pati Salacgrivoje, Latvijoje, buvau tik vieną kartą ir labai, labai trumpai – paintervuoti Gaslamp Killer, tad daugiau pasakoti nedrįsiu, bet dalinuosi jau paskelbtu atlikėjų sąrašu.
2015-09-26
Loftas, Švitrigailos g. 29, Vilnius
Sėkmė ir laimė. Vienu dviejų mano pastarosios išvykos į Berlyną highlight’ų tapo „Nightmares on Wax“ 25-mečio turo koncertas... ir labai slapčia tikėjausi, kad Vilniuje jis susilauktų ne mažesnio susidomėjimo. Dabar, kai matau datą kalendoriuje ir vietą, belieka dėt ne tik viltis, bet ir darbus, kad tai taptų realybe. Juk visi esam bučiavęsi pagal „Les Nuits“, pasitikę rytą pagal ištisus „Smokers Delight“ ir „Carboot Soul“, o visai šviežiai ir pagal „Feelin’ Good“.
2015-10-30
Teatro Arena, Olimpiečių g. 3, Vilnius
Naujienos yra didelės, ir, nors dar net neprasidėjo festivalių sezonas, jau yra dėl ko laukti jo pabaigos. Spėju, niekas kitas, nei „Vilniaus festivaliai“, ir nerizikuotų atvežti tokio subtilumo elektroninės muzikos performanso, nors Squarepusher vardas ir labai didelis bei jau istorinis. Ne, tai nebus pasirodymas masėms. Taip, mums labai, labai sekasi.
D.D. 2004 - 2015
Degalai Mushroom CMS