http://www.opiumclub.lt

GYVENIMAS SU DAINA

Planuoju arba labai rekomenduoju.
2014-09-02 20:30
Įvairios vietos, Vilnius, Kaunas, Ukmergė, Jonava
Porą metų rugsėjo pradžios triukšmui sostinėje oponavo „Vilnius Noise Week“, šiemet gi idėja tapo tarptautine ir virto į „SOTU Festival Lithuania“. „Agharta“, atrodo, dar pavasarį sukirto rankom su Amsterdamo festivaliu SOTU („Sounds of the Underground“) ir tapo savotiškais jo ambasadoriais mūsuose. Ne tik Vilniuje, nors čia vyks didžioji dalis festivalio renginių! Rugsėjo 5-ą svečių laukia Kaunas, 18-ą - Ukmergė, 19-ą - Jonava.
2014-09-04
LOFTAS ir teritorija greta jo, Švitrigailos g. 29, Vilnius
Trečiąkart vyksiančiame miesto festivalyje Naujamiesčio paukščiams gros grįžtančio Nicolas Jaar projektas „Darkside“ - tiesa, tai vienas paskutinių šio projekto koncertų apskritai, kaip ką tik paskelbė pats Nicolas, tad dalyvavimas tampa praktiškai privalomu! Taip pat bus pavasarį čia pat koncertavę „When Saints Go Machine“. Šie du act'ai aplipdyti ne vienu tuzinu vietinių ir nebūtinai muzikantų bei kitų veikėjų. Mano nuomone, gerai, kad vasaros pabaigoje ir gerai, kad nepamirštas ne tik gintarais turtingas Baltijos pajūris!
2014-09-05 22:00
Studio 9, Gedimino pr. 9, Vilnius
Yeah! Man visai neseniai iškamantinėjus „Dirty Deal Audio“ vadą Kristapsą visiškai logiška veiksmų seka atrodo projekto kelionė į Vilnių. Visų laukiu, visus rekomenduoju pamatyti gyvai. Iš viso 7 labai skirtingi elektroniškai gyvi šou - nuo senosios mokyklos įkvėptų beats iki perlituotų sintezatorių. Taip pat latviškas skaitmeninis vaizdas nuo Ina Vare ir dar gyvos žurnalo „Popper“ iliustracijos. Ryga, kurios nėra žemėlapiuose, svečiuojasi centriniame Vilniuje. Visa tai yra „Vilnius Music Week“ dalis, o „Dirty Deal Audio“, beje, oficaliai palaiko ir Latvijos muzikos eksporto institucijos. Nes jaučia, kas ateitis.
2014-09-05 23:00
Opium, Islandijos g. 4, Vilnius
„DJ Culture“, dėl manęs, galėtų būti ir visas klubas, ne tik mėnesinė serija „Opium“. Bet ir taip gerai, neišlempu. Sezono startą duos čia ir dabar antrąjį solinį savo albumą išleidžiantis Roman Flügel. Albumu ir jo pirmu klipu jau džiaugiausi, dabar „Resident Advisor“ duoda paklausyti ir viso „Happiness is Happening“, o kaip Vokietijos pulto legenda tvarkosi šokių aikštelėje, gerai iliustruoja ir „Boiler Room“, ir netgi 7-rių metų senumo „Partyzanų“ memuarai iš „Gravity“. Nes legendos dėl to ir legendos, kad užsikonservavusios laike.
2014-09-06 21:00
Katedros aikštė, Vilnius
Va šitos danų grupės irgi labai seniai jau laukiu Lietuvoje! Bus garantuoti šokis, reivas estrada. Kiek teko juos stebėti festivaliuose, ramiai nesėdėjo niekas. Netikėta, bet sveikintina „Sostinės dienų“ iniciatyva. Katedros aikštėje koncertuose senokai nebuvau, bet šįkart tikrai eisiu. Šeštadienį!
2014-09-06 21:00
Kablys, Kauno g. 5, Vilnius
Paatostogavęs ir ant laiptų, ir Palangoje „Kablys“ grįžta tarp tvirtų geležinkeliečių kultūros rūmų sienų ir rudenį bei žiemą žada negailėt įvykių, reginių, koncertų, judesių. Pirmasis ir iškart stipriai didelis - „Duality“, kuriam ne tik dvi urbanistinės scenos, bet ir vienos jų puošmena iš jū es end ei - Freddie Gibbs. Šį pavasarį jis iššovė Madlib prodiusuotą albumą „Piñata“, kurio didžiąją dalį, matyt, „Kablyje“ ir išgirsim.
2014-09-14
Krokuva, Lenkija
Tikrai laukiu Philip Glass ir ansamblio koncerto Vilniuje lapkritį, bet malonumą galima priartinti ir netgi gerokai paauginti. Krokuvoje rugsėjo 14-20-ą vyks 12-asis modernios muzikos festivalis „Sacrum Profanum“, kur pasirodys ir P. Glass, ir Laurie Anderson (su kvartetu „Kronos“, kuris festivalyje pasirodys nekart), ir Squarepusher (su Krokuvos simfoniniu orkestru), ir visa „Warp Records“ plejada bei didžiausius leidyklos dalykus grosiantis „London Sinfonietta“ orkestras.
2014-10-05 19:30
Teatro arena, Olimpiečių g. 3, Vilnius
Vienas mėgstamiausių mano danų (o jų muzikalių beveik tiek pat daug, kiek norvegų ir islandų) pagaliau atvažiuoja į Lietuvą. Aišku, ne vienas, o su visa gyva grupe, kuri padės iš tūkstančio skirtingų gabaliukų sudėti naujausią Trentemøller albumą „Lost“. Jei ir galima tai pavadinti diskoteka, tai tokia, kokia netelpa jokioje galvoje. Gitaros, būgnai, syntikai ir bosai. Pragare, taip!
2014-10-24 22:00
Kablys, Kauno g. 5, Vilnius
„Lust for Youth“ yra sintezatoriniai skandinavai ir skamba kaip nebūtinai labai jauni, nebūtinai šių metų. Nors tik vasarą pasirodė pirmas jų, kaip trio, albumas „International“. Taip, anksčiau „Lust for Youth“ buvo vienas, ir kiek niūresnis, švedas. Dabar yra gaivaus 80-ųjų dvelksmo, tiesa, visiškai neapriboto šaltojo karo ar jokiomis kitomis sienomis. O geriausia šiame kontekste yra tai, kad „Lust for Youth“ atvažiuoja į „Kablį“ ir tai, tikėtina, bus vienas įdomesnių šio sezono koncertų.
2014-11-05 18:30
Kongresų rūmai, Vilniaus g. 6/16, Vilnius
„Vilniaus festivaliai“ amerikiečių kompozitoriaus Philip Glass ir ansamblio koncertą drąsiai tituluoja „Metų koncertu“, ir nelabai norėčiau su tuo ginčytis – bent jau toje pačioje rimtumo skalėje, manau, nieko įdomesnio ir vertingesnio šiemet nebūtų galima tikėtis.
2014-11-26 20:00
Loftas, Švitrigailos g. 29, Vilnius
Jau ne vienas muzikoje kertantis mano pažįstamas brito Sohn debiutą „Tremors“ pavadino metų albumu. Iki tų metų galo ir rezultato dar nemažai laiko, bet galimybė „Tremors“ įvertinti gyvai tikrai bus. Tiesa, irgi 2014-iesiems baigiantis – lapkričio 26-ą.
D.D. 2004 - 2014
Degalai Mushroom CMS