http://www.bilietupasaulis.lt/lit/bilietai/koncertai/red-bull-flying-bach-166893/

GYVENIMAS SU DAINA

Planuoju arba labai rekomenduoju.
2015-07-03
Vasaros amfiteatras, Druskininkai
Festivalis-ne-festivalis-post-interneto-sanatorija-simpoziumas-zip-shutterstock-ppt-įvykis Druskininkuose!
Apie „Newman Festival“ jau kalbėjome mano radijo laidoje, kurioje svečiavosi Berlyno kultūrinės vietos „Panke“ kūrėjai, taip pat ir veiksmo Druskininkuose iniciatoriai Erika ir Liezhuvis.
Bet priminsiu – naujojo žmogaus temą netiesiogiai padiktavo šiemet Berlyno festivalyje „Transmediale“ lukštentos temos, neatsitiktinai „Newman Festival“ meninę dalį kuruos „Transmediale“ atstovas Robert Sakrowski. O tai jau labai solidu.
Muziką Druskininkų Nemuno vingyje esančiam vasaros amfiteatrui (būtent čia vykdavo šokių maratonai) renka Jacques Gaspard Biberkopf su kolegomis, tad kokybės bei sprendimų kvestionuoti irgi nereikia.
2015-07-17
Salacgriva, Latvija
Stipriausias muzikos festivalis Baltijos šalyse ir šiemet pateisina tokį titulą – tiek didelio kalibro atlikėjais, tiek netikėtais sprendimais, papildančiais lineup’ą. Pati Salacgrivoje, Latvijoje, buvau tik vieną kartą ir labai, labai trumpai – paintervuoti Gaslamp Killer, tad daugiau pasakoti nedrįsiu, bet dalinuosi jau paskelbtu atlikėjų sąrašu.
2015-08-19
Kraftwerk Berlin, Berlynas
Tiesiog neaprėpiamai ir neatremiamai įstabus festivalis viename gražiausių Europos miestų. Gaila tik, kad tiesioginiai skrydžiai iki rudens dar kabo ore, bet ir su autobusu dėl to, kas laukia, verta.
2015-09-26
Loftas, Švitrigailos g. 29, Vilnius
Sėkmė ir laimė. Vienu dviejų mano pastarosios išvykos į Berlyną highlight’ų tapo „Nightmares on Wax“ 25-mečio turo koncertas... ir labai slapčia tikėjausi, kad Vilniuje jis susilauktų ne mažesnio susidomėjimo. Dabar, kai matau datą kalendoriuje ir vietą, belieka dėt ne tik viltis, bet ir darbus, kad tai taptų realybe. Juk visi esam bučiavęsi pagal „Les Nuits“, pasitikę rytą pagal ištisus „Smokers Delight“ ir „Carboot Soul“, o visai šviežiai ir pagal „Feelin’ Good“.
2015-10-30
Teatro Arena, Olimpiečių g. 3, Vilnius
Naujienos yra didelės, ir, nors dar net neprasidėjo festivalių sezonas, jau yra dėl ko laukti jo pabaigos. Spėju, niekas kitas, nei „Vilniaus festivaliai“, ir nerizikuotų atvežti tokio subtilumo elektroninės muzikos performanso, nors Squarepusher vardas ir labai didelis bei jau istorinis. Ne, tai nebus pasirodymas masėms. Taip, mums labai, labai sekasi.
D.D. 2004 - 2015
Degalai Mushroom CMS