http://shop.silencefamily.com

GYVENIMAS SU DAINA

Planuoju arba labai rekomenduoju.
2014-11-26 20:00
Loftas, Švitrigailos g. 29, Vilnius
Jau ne vienas muzikoje kertantis mano pažįstamas brito Sohn debiutą „Tremors“ pavadino metų albumu. Iki tų metų galo ir rezultato dar nemažai laiko, bet galimybė „Tremors“ įvertinti gyvai tikrai bus. Tiesa, irgi 2014-iesiems baigiantis – lapkričio 26-ą.
2014-11-28 23:00
Opium, Islandijos g. 4, Vilnius
Šiandien lietuvių singlai, plokštelės, albumai užsienio leidyklose yra jau gana dažna žinia naujienų sraute. Ir ji tik dažnės. Prieš kelerius metus tai buvo siekiamybė. Reikėjo dirbti, planuoti, ieškoti, skaičiuoti, bendrauti, investuoti. Kažkam reikėjo pasiryžti. Vidis pasiryžo, ir jo sukurtas „Silence“ ženklas tapo atspirties tašku ne vienam talentui.
2014-11-29 22:00
Kablys, Kauno g. 5, Vilnius
Das Ding yra daugiau nei prieš 30 metų Olandijoje užgimęs sintetinis projektas, pergyvenęs ne vieną stadiją, geografinę platumą ar muzikos įrašo standartą. Štai visai neseniai pasirodė nauja Das Ding plokštelė:
2014-11-29 23:00
Opium, Islandijos g. 4, Vilnius
Miss America nėra topų didžėjus, garsėjantis savo leidiniais ar maratonais. Bet Tomas, tikrasis Amerikos veidas, yra smarkiai prisidėjęs prie to, kad renginių kalendorius Vilniuje būtų margesnis ir išraiškingesnis. Nuo a.a. „Balto bato“ iki… taip, kad ir iki ironiško ir tuo pačiu išsamaus filmuko „Greita Lietuvos reivo istorija“.
2014-11-30 19:00
Loftas, Švitrigailos g. 29, Vilnius
Šis renginys paskelbtas jau tikrai labai seniai, ir jo programa vis koreguodavosi - pvz., nebeliko žadėto DJ Paypal, bet man asmeniškai svarbiausia, kad niekur nedingo ODESZA ir „Slow Magic“. Jei pirštai neapgauna, pastarasis per dvejus metus Vilniuje viešės jau ketvirtą kartą. Turiu ir interviu su juo, ir fano marškinėlius, o sekmadieniniam bonusui pirmąkart gyvai išgirsiu ir duetą ODESZA. Šitas jų labai patiko prieš kurį laiką:
2014-12-05 22:00
Studio 9, Gedimino pr. 9, Vilnius
Leon Vynehall - labai geras elektroninės scenos veikėjas iš UK. Jis tiks kiekviename devinto namo kambary, nes tikrai nesėdės rankų sudėjęs viename stalčiuje. Šiemet jis išleido gražų albumą „3024“, o man dar labai patiko šis miksas:
2014-12-05 23:00
Opium, Islandijos g. 4, Vilnius
Žinau, kad ne vienas promoteris viliojo KiNK į Vilnių ar Lietuvą apskritai. Bulgaras yra užimtas ir išrankus, tad tikrai smagu, kad pagaliau rado laiko ir gerbėjams čia. O jų tikrai gausu, nes KiNK yra neįprastas ir tuo labiau nedidžėjinio tipo prodiuseris. Jis tiesiog žiauriai gyvas, ir net albume „Under Destruction“ house ir techno eksperimentai skamba itin gyvybingai. Nekantrauju pamatyt įdarbintą visą mygtukyną.
2014-12-09 20:00
Tamsta, A. Strazdelio g. 1, Vilnius
„ba.“ šį rudenį nerymo prie lango. Jau pristatė ir išpardavė vinilinę plokštelę „Pasikeist", o dabar surengė patį tikriausią turą po Lietuvą. Iš viso net 8 koncertai - nerealu, kad pagalvojama apie Mažeikius ar Joniškį, bet, kita vertus, žinant Beno Aleksandravičiaus amžių, nenuostabu, kad ne visi jauni žmonės gyvena Vilniuje ir Kaune. Turas vadinasi „Rasti/Pasiklysti“, kaip ir gruodį išleidžiamas „ba.“ albumas.
2014-12-12 23:00
Opium, Islandijos g. 4, Vilnius
Prieš penkerius metus gavau tokį laiškelį: „Kviečiu Tave ateiti šį penktadienį į naktinį klubą OPIUM. Klubą įkvėpė mūsų fantazijos apie vietą kurioje galėtume pamesti laiką su sau pažįstamais žmonėmis, bei mėgautis gera muzika ir pokalbiais. Prisimink ir pakartok prieš miegą: „Manęs laukia šį penktadienį naktiniame klube OPIUM, nuo 23 iki 5val., Islandijos g. 4, Vilniuje“.
2015-02-15 21:00
Loftas, Švitrigailos g. 29, Vilnius
Atrodo, kažką tikrai nujaučiau pastarajame naujienlaiškyje įdėjusi DJ Shadow 1991-ų kasetinį miksą. Įprastai areninius koncertus rengiantys „Live Nation“ šįkart pokštelėjo sentimentą visiems senojoje mokykloje suolus trynusiems veikėjams. Dar vasarą vyresniojo Afrika Bambaataa talento, asmenybės ir įrašų kolekcijos (taip, pasirodymų metu skamba tik jos egzemplioriai) pagerbimui skirtą turą paskelbę patys sau legendos DJ Shadow ir Cut Chemist tų pačių „Live Nation“ vedini jau apkeliavo visas JAV, o dabar užsuks ir į Europą. Aišku, „Renegades of Rhythm“ projekto įspūdžių jau gausu jutube, bet tikrai verčiau pamatyt patiems.
D.D. 2004 - 2014
Degalai Mushroom CMS