http://us7.campaign-archive2.com/home/?u=c8e9efc995575f3c8eed92d3f&id=80239bdcb3

GYVENIMAS SU DAINA

Planuoju arba labai rekomenduoju.
2014-08-23 22:30
Yucatan, Islandijos g. 6
Pirmasis, bet ne tik todėl svarbus Vilniaus LGBT* festivalis „Kreivės“ - ne tik apie kiną, bet aplink jį. Visą savaitę „Skalvijos“ kino teatras taps erdve diskusijoms, pažintims, išraiškoms, vizijoms, mąstymui. Visą „Kreivių“ programą patogiai rasit www.festivaliskreives.lt, o aš savo ruožtu kviečiu dar ir pašokt. Meksikiečių restorane „Yucatan“, esančiame visai greta „Opiumo“. Tai nebus stereotipinė gėjų diskoteka, kurią galbūt įsivaizduotum, ir tai nebus tiesi diskoteka. Tai bus tiesiog plati ir laisva diskoteka.
2014-09-04
LOFTAS ir teritorija greta jo, Švitrigailos g. 29, Vilnius
Trečiąkart vyksiančiame miesto festivalyje Naujamiesčio paukščiams gros grįžtančio Nicolas Jaar projektas „Darkside“ - tiesa, tai vienas paskutinių šio projekto koncertų apskritai, kaip ką tik paskelbė pats Nicolas, tad dalyvavimas tampa praktiškai privalomu! Taip pat bus pavasarį čia pat koncertavę „When Saints Go Machine“. Šie du act'ai aplipdyti ne vienu tuzinu vietinių ir nebūtinai muzikantų bei kitų veikėjų. Mano nuomone, gerai, kad vasaros pabaigoje ir gerai, kad nepamirštas ne tik gintarais turtingas Baltijos pajūris!
2014-09-06 21:00
Katedros aikštė, Vilnius
Va šitos danų grupės irgi labai seniai jau laukiu Lietuvoje! Bus garantuoti šokis, reivas estrada. Kiek teko juos stebėti festivaliuose, ramiai nesėdėjo niekas. Netikėta, bet sveikintina „Sostinės dienų“ iniciatyva. Katedros aikštėje koncertuose senokai nebuvau, bet šįkart tikrai eisiu. Šeštadienį!
2014-09-14
Krokuva, Lenkija
Tikrai laukiu Philip Glass ir ansamblio koncerto Vilniuje lapkritį, bet malonumą galima priartinti ir netgi gerokai paauginti. Krokuvoje rugsėjo 14-20-ą vyks 12-asis modernios muzikos festivalis „Sacrum Profanum“, kur pasirodys ir P. Glass, ir Laurie Anderson (su kvartetu „Kronos“, kuris festivalyje pasirodys nekart), ir Squarepusher (su Krokuvos simfoniniu orkestru), ir visa „Warp Records“ plejada bei didžiausius leidyklos dalykus grosiantis „London Sinfonietta“ orkestras.
2014-10-05 19:30
Teatro arena, Olimpiečių g. 3, Vilnius
Vienas mėgstamiausių mano danų (o jų muzikalių beveik tiek pat daug, kiek norvegų ir islandų) pagaliau atvažiuoja į Lietuvą. Aišku, ne vienas, o su visa gyva grupe, kuri padės iš tūkstančio skirtingų gabaliukų sudėti naujausią Trentemøller albumą „Lost“. Jei ir galima tai pavadinti diskoteka, tai tokia, kokia netelpa jokioje galvoje. Gitaros, būgnai, syntikai ir bosai. Pragare, taip!
2014-11-05 18:30
Kongresų rūmai, Vilniaus g. 6/16, Vilnius
„Vilniaus festivaliai“ amerikiečių kompozitoriaus Philip Glass ir ansamblio koncertą drąsiai tituluoja „Metų koncertu“, ir nelabai norėčiau su tuo ginčytis – bent jau toje pačioje rimtumo skalėje, manau, nieko įdomesnio ir vertingesnio šiemet nebūtų galima tikėtis.
2014-11-26 20:00
Loftas, Švitrigailos g. 29, Vilnius
Jau ne vienas muzikoje kertantis mano pažįstamas brito Sohn debiutą „Tremors“ pavadino metų albumu. Iki tų metų galo ir rezultato dar nemažai laiko, bet galimybė „Tremors“ įvertinti gyvai tikrai bus. Tiesa, irgi 2014-iesiems baigiantis – lapkričio 26-ą.
D.D. 2004 - 2014
Degalai Mushroom CMS