Opijų dalins Vidis, Saulty, „Mondayjazz“, Manfredas
Praėjusį penktadienį Rolas man plačiau papasakojo apie savo reikalus „Gorky“, bet, kaip žinia, niekur nedings ir iki šiol jo prižiūrėtas klubas „Opium“. Įdomu, kad vieta bent artimiausius tris mėnesius (o po to juk vasara) neturės vieno „programų direktoriaus“ – vietoj to saują pavasario penktadienių išsidalino keturi Vilniaus naktinio gyvenimo žaidėjai.
„Silence“, „Downtown Party Network“, „Mondayjazz“ ir Manfredas, arba net visi „Metal on Metal“ – nuo kovo 18-osios (šį savaitgalį sakau TAIP ponui DiskJokke) užėję į „Opium“ sutiksit kažką iš jų. O „Bus“, kaip jau galite įtarti, nuo šiol bloge žymės ateities įvykių prognozes.
Neįprastą vadybos prasme, bet turiningą pavasario sesiją pradės „Silence“ gimtadienis. Ateinantį penktadienį „Opium“ Vidis ir Mario akonponuos ne tik Jazzu ir Giedrei, bet ir titulinio debiutinio albumo kūrinio „Changed“ balsui Ernesto. Viršuje tuo tarpu šeimininkaus per „Djscene geriausius“ Vidžio širdį sudaužęs Fresh ir jo kolega Quazar iš „Mondayjazz“.
Dar dvi „Silence“ datos – balandžio 15-oji ir gegužės 13-oji. Abi užsieninės ir aktualios! Iš pradžių šoksim pagal Andre Lodemann, tada – pagal „Innervisions“ atstovą Marcus Worgull. Pirmasis, beveik dvidešimt metų didžėjus ir perpus trumpiau prodiuseris, remiksavo „Changed“ (australai „Future Classic“ vinilinį singlą išleis balandį), antrasis – „Plastic People“. Būtent pastarąjį darbą nekantrauju išgirsti! Išleis jį drauge su originalu „Best Works“, valdoma to paties A. Lodemann. Pasaulis mažas, o house gilus.
Kovo 25-ą – „DPN“ eilė. Jie į Vilnių pasikvietė rudens sezoną šiame pačiame klube atidariusį, o ir iš anksčiau sostinę pažįstantį, Steve Kotey („Chicken Lips“). Londonietis mums pristatinės kompaktą „Hibernation II“. Kitos dvi Saulty kuruojamos „Opium“ datos – balandžio 29-oji ir gegužės 27-oji. Abiejų programos dar užsieniečių krauju nepasirašytos, bet jei pavyks, „DPN“ turėtų pataikyti į smagų taikinį.
„Mondayjazz“, klube dažnai pasirodantys kaip kolegų renginių svečiai (kad ir jau minėto „Silence“ gimtadienio), kaip šeimininkai čia debiutuos balandžio 8-ąją. Iškart smarkia proga – savo pačių sukaktuvių. Darbo klasės susivienijimui pavasarį sukanka jau ketveri. Sako, programa bus tautinė, galbūt papildyta kūrybinėmis dirbtuvėmis ir net 3D efektais! Toliau planuose – gegužės 7-oji. Čia jau bus visas „Mondayjazz LIVE!“, tikiuosi, turiniu nenusileisiantis anam penktadieniui su Lone.
Manfredas tuo tarpu kalendoriuje turi pasižymėjęs balandžio 22-ąją ir gegužės 20-ąją. Ir, sakė, būtinai papasakos, kai jau nuspręs, ką ir kaip tiksliai veiks. Kol kas yra užsiėmęs rytojaus šokiais su „Optimo“. Vadinasi, bus ir antra opijinių žinių serija.
D.D. 2004 - 2016
Degalai Mushroom CMS