Dalis tiesos apie „Baltą Batą“: interviu
Kažkada - manau, maždaug prieš septynerius metus, nors galiu ir klysti, - pradėjusi brutaliu nekaltybės atėmimu jau seniai palaidotoje „Ritos slėptuvėje“, žydų grupuotė „Baltas Batas“ taip pat skandalingai savo pasirodymą ir baigs. Jau už poros savaičių ir labai simboline tema – „Laidotuvės“.
Ypatingiausias sostinės vietas apšokusi jau leisgyvė legenda žinoma visiems klubinėtojams – vieniems tik iš nuogirdų, kiti gi net norėtų pamiršti tai, ką yra išdarinėję viename ar kitame „BB“ suėjime. Tad išskirtinei paskutinei progai – išskirtinis interviu.
Deja, su pačiais tikraisiais „Balto Bato“ įkūrėjais man susisiekti nebepavyko. Tad į klausimus atsako vieno jų, neseniai tragiškai žuvusio Rubeno Izaoko Šteinerio, asmeninis metraštininkas Talis Goldšteinas, pastaruoju metu intensyviai į viešumą tempiantis purviniausias „BB“ akimirkas.
Turiu pasakyti, kad interviu vyko ne valstybine kalba, todėl galimi lyriniai nukrypimai bei šiokie tokie neatitikimai. Bet ar kada „Baltame Bate“ viskas buvo aišku?
Kodėl gi Laidotuvės? Negi jau tikrai... viskas?
Jei sakydama „viskas“ turite mintyje „begalybė“, dėkoju jums. Šteineriui būtų patikęs toks komplimentas. Tai puikus klausimas pradėti interviu. Krisdamas jis rėkė neaiškius žodžius. Pirminis tyrimas nurodė, kad tai buvo hebrajiški keiksmai, tačiau įsiklausius giliau buvo galima aptikti žodžių „gali“, „būti“, „kad“, „daugiau“ ir žodį „nebus“.
Kodėl paskutinis „BB“ vyks būtent Naujųjų naktį?
Šermenys – kaip koks šokoladinis Kalėdų kalendorius. Visą gruodį kiekvieną naktį vis kitame pasaulio mieste vyksta paskutinis „Baltas Batas“ ir atsisveikinimas su Patronu. Vilniui teko laimė surengti uždaromąjį renginį, nes Vilnius - kultūros sostinė 2009 (o Liverpulyje daug priešų).
O kaip gi vyko pirmasis..?
Tik dabar žvelgiant iš metraštininko perspektyvos galiu paliudyti, kad būta didesnės idėjos. Pažiūrėkite - viskas kadaise prasidėjo nuo nekaltybės praradimo (nors techniškai būta dar vieno „Balto Bato“ vulgaria tema „One night stand“) ir baigėsi šermenimis. Sąmoningas ciklas, ar atsitiktinumas?
Kokios temos yra vystytos „BB“ orgijose? Priminkit trumpo proto reiveriams.
Žinot, per „BB“ orgijas kalbų buvo nedaug. Aplink matydavosi tik kūnai, iškreipti aistros. Tačiau laimingieji, kurie sugebėdavo papulti į VIP VIP VIP (trečiojo lygio) kambariuką su šachmatų lentos dizaino grindimis, išties turėdavo galimybę pasinerti į gilius disputus su vietine intelektualine diaspora: apie šogunatą, perukų madas, genetiką ar Afrika Bambaataa. Kiek teko matyti tokių sofistikacijų, niekas iškalba nesugebėjo nurungti buldogo veido buldogo.
Baltas Batas
2:00
Geros valios moteris ir vyrai pasidalino savo įspūdžiais (ateikite į renginį) apie didį verslininką ir vyrą (ateikite į renginį). C2008 Tali Goldstein (ateikite į renginį)
Kokias vietas „BB“ yra apšokęs?
Aprašinėti Rubeno Šteinerio gyvenimąėmiausi dar prieš prasidedant "Baltam batui", tai buvo labai perspektyvūs 1996-ieji, kai už metalus mokėta daugiau nei jie verti. Šteineris susipažino su Laimiu (Pinkevičiumi - red. past.) ir susiginčijo, kas iškels geresnį vakarėlį. Žinoma, prieš tai jie turėjo užsidirbti. Reikia pripažinti, kad Laimis ginčą laimėjo - jo vakarėlis „Vestuvės“ „Party Spectator“ išrinktas nugalėtoju kategorijoje „Statybininko vizija“. Tuo metu Šteineris gėrė prosecco su Berluskoniu ir beveik sukirto rankomis dėl šiukšlių problemos. Kas - kam, mėgdavo sakyti Šteinerio rabinas, kurio jis nuožmiai klausė.
Ar tiesa, kad „BB“ privedė Rubeną Šteinerį prie bankroto, ir dėl to jis menamai žuvo, o iš tiesų pradėjo naują gyvenimą Barbadose?
Tiesa, kad jis žuvo. Ir svetimus pinigus po mirties skaičiuoti gali tik jo naujausioji žmona.
Ar tiesa, kad „Baltas Batas“ - tai tik kita „Big Brother“ versija? Yra besibaiminančių, kad nuotraukos, padarytos „BB“ metu, vėliau sugriaus jų karjerą... Ar yra jiems išeitis?
Šteineris garsėjo net perdėtu saugumo poreikiu - bijodamas provokacijų ir nepasitikėdamas niekuo, jis pradžioje pats rinkdavo kiekvieno apsilankiusio vakarėlyje asmeninę informaciją: asmens kodus, PIN kodus ir suvartojamų kalorijų kiekį. Sunku pasakyti, ką jis ketino su tuo daryti, bet vėliau jis apsiribodavo žmogiškais reikalavimais turėti sveikatos draudimą ir paskolinti pinigų iki pirmadienio.
Ką galite atsakyti į kaltinimus, jog „BB“ griauna šeimas?
Jei vakarėlio metu ir įvyksta koks incestas, problema sprendžiama vietoje. Į svečius dažnai ateina pastoriai, kunigai, macharadžos ar net šventieji - nes besilankančiųjų religijos labai skiriasi. Jie vėl sujungia paklydusių danielų aistros saitus, kuriuos mums nepavaldus likimas buvo trumpam nutraukęs. Nuo 2005 m. „Batame Bate“ veikia walk-in'as, į kurįįžengusieji pagal savus papročius išrišami. Budistams leidžiama ten užeiti mintimis.
Ar yra „BB“ aukų?
Susiraskite mano anketą elitiniuose tinkluose „Decayenne“, „A Small World“ ir liaudies tinkle „Facebook“ – ten pamatysite apsčiai nuotraukų iš „BB“. Pažiūrėkite tiems žmonėms į veidus. Suskaičiuokite aukas. Ir įdėmiai stebėkite nuotraukos foną - ten vyksta dar įdomesni dalykai nei pirmame plane. To mus mokydavo Rubenas.
Kaip Rubenas Šteineris kadaise atsidūrė Lietuvoje?
Šteineris tarpininkavo karališkajai šeimai įsigyjant Vilniaus televizijos bokštą. Sandėrį vainikavęs kuklus vakarėlis „Žvaigždžių take“ užvedė Rubeną ant minties ateityje elgtis drąsiau.
Ar paliko jis vaikų?
Kai pagalvoju apie tai, prieš akis iškyla toks vaizdinys. Spiritualiniai vaikai, kaip saulės spinduliai sėdi prie U formos stalo. Juos aptarnauja liliputas be kojų, o povas gieda baritonu. Šie žmonės yra Rubeno vaikai. Jų vardai – tai 12 mėnesių.
Ar „The Fist of Funk“ buvo vienintelis išleistas BB muzikinis produktas?
Manau, dabar jau galiu atskleisti ir daugiau. Jei sugebėsite ketvirtąjį kūrinį iš šio rinkinio paklausyti atbulai, suprasite, kad „Baltas Batas“ išrado didžėjavimą. Tais laikais, kai žmonės šokdavo pagal vietinį radiją, Šteineris atvežė du vergus, kurie mokėjo įjungti grotuvus, ir liepė groti Liuksemburgo radijo programą. Pirmajame vakarėlyje DJ1 grojo Cypress Hill „Insane In The Brain“ ir jam netyčia paslydus paleido kitą kūrinį ant pirmojo viršaus. Jie susiliejo ir sukūrė kažką naujo. Tas kitas kūrinys buvo... Eric Clapton „Layla“. Vergas nulenkė galvą bausmei, bet Šteineris ją tik paglostė. Jis suprato, kad tai yra kažkas nauja, o nauja visada domino Rubeną.
Beje, kaip per karjerą mutavo „BB“ muzikinė pakraipa?
Po to kai savo guminių sportbačių patentą pardavėm „Converse“, o vėliau dar kartą „Inkarui“ – „BB“ muzikinė pakraipa nebesikeitė niekada.
O kokia daina skambės pati paskutinė?
Tegaliu pasakyti tiek, kad ją šiuo metu repetuoja iš Kinijos (nes pigiau) importuotų eunuchų choras.
Kaip patekti?
Jūs puikiai žinote, kad žydai nemėgsta kalbėti apie pinigus. Tik apie pelną. Šteineris yra sakęs, kad jam pinigai nesvarbu. Tik dabar aiškėja tikroji potekstė. Manau, man pavyko išsisukti nuo atsakymo. Faktas, kad tie, kurie pateks – žino kaip.
Kaip apsirengti?
Tai paskutinės pagarbos Šeimininkui auka. Renkitės taip, kaip norėtumėte, kad apsirengtųžmonės per jūsų laidotuvių šventę. Nepamirškite, kad vis gi tai yra šventė ir, kad joje bus keliami tostai, špagos ir rankos. Apsirenkite patogiai. Pagerbkite Šteinerį juoda spalva, makiažais, savadarbiais karstais, kastuvais, ar tamsiais apatiniais, dirbtinėmis ašaromis, skarelėmis, ar pagaliau patys apsirenkite numirėliais - numirėlis numirėlį supras. Beje, visiems vykstantiems į šventę rekomenduoju perskaityti žurnalą „Šventės ir šermenys“ - tai išsamus gidas po šermenų pasaulį. Mazel tov!
D.D. 2004 - 2016
Degalai Mushroom CMS