Dramenbeisas pavojingas jūsų sveikatai
Šiandien kalbėsiu garsiai ir aiškiai - taip patarė horoskopas.
Penktadienis buvo standartiškai įvairus. Prasidėjo blogai, o baigėsi labai gerai. Blogai todėl, kad nuėjau į naują klubą. Ta vieta užprogramuota krizei, nors, tiesą sakant, "Terminalo" atidarymas pernai vasarą man visai patiko.
Atleisk, Doni Indriūnai - raudona sienų spalva atrodo gerai, ilgas ekranas veža, baras taip pat labai gražus (tik tuštokas). Atleisk, Raimuti - tikiu, kad iš "Zebro klubo" perėjai čia dėl svarių priežasčių, o ne mėtydamas pėdas. Atleisk, Martynai Tyla - tiesiog atleisk. Atleisk, rūbininke, skaitanti "Ciniškojo proto kritiką". Visi kiti - patys kalti. Pradedant garsiuoju "Pacha" rezidentu, kuris turbūt juo buvo praeitam gyvenime. Armand Van Helden - Hear My Name? Kas tai, radijas?
Pirmieji lankytojai suskubo užimti visus minkštasuolius (o jų ten tikrai per daug), kitiems beliko eiti šokti. Be Džonio iš kvartalo, jau atvirai demonstruojančio savo tatuiruotą pilvą, bei merginos su ramentais (prisiminusi M.A.N.I.F.E.S.T. rėkiu - tai nauja mada!) ir Ezopo, išduodančio savo nušvitimą, žiūrėti nebuvo į ką. O kai A. Višinskį mergina baltais batais prirėmė prie sienos, tiesiog išėjau - su barmenu, kuris drąsiai kreipiasi "tu", daugiau bendrauti nebenorėjau.
Galit įtraukti mane į juoduosius sąrašus.
"Arka"! Tu grįžai! Iš tos laimės visi gėrė į tavo ir jubiliato sOnik sveikatą. Tiesa, grojant Lauriui Lee, kolektyvas dar ne visai suprato, kaip, kas ir kodėl - išskyrus didįjį jo faną Bachą. Vėliau pašokt pagal Astralą prisigrūdo pilna aikštelė. Nori nenori turiu vadinti jį patriarchu - fanų būrys neretėja.
Veiksmas persikėlė ir į balkoną - nebuvo įdomu, ar ten kas nors sėdi, ar guli, nes apačioj šokt nebebuvo šansų. Nepyk, nepacituosiu nė vienos dainos - dramenbeisą ne taip gerai pažįstu. Ir apie naujai iškepto emigranto 3paff setą nelabai galiu ką papasakoti - anot patikimų šaltinių, tuo metu lauke bandžiau muštis (?! Daina!). Viešai atsiprašau nukentėjusių - agresiją sukėlė muzika.
Šeštadienį grįžau namo ir niekur nėjau - taupau jėgas spalio 1-ajai. Kažin ar praleidau ką įdomaus? Sklinda gandai, kad "Galaxy" nulūžo patefono adata...
D.D. 2004 - 2016
Degalai Mushroom CMS