Vladislav Delay susikūrė vizą
Elektroninės Suomijos simbolis Vladislav Delay aka Luomo aka Uusitalo aka Sasu Ripatti, ne kartą lankęsis Lietuvoje ir dar daugiau kartų įsirašęs į muzikos istoriją savo albumais bei kitais darbais, turi naujienų. Negali sakyti „turi vizą“, nors būtent taip vadinasi jo naujasis albumas.
Nes gimė jis iš to, kad kaip tik vizos atlikėjas ir negavo. Į JAV. Atšaukus planuotą turą, liko laiko kūrybai. Puikus įrodymas, kad geram šokėjui nepamaišys jokios kojos.
„Visa“ daug labiau, nei šokių batelių (jų čia visai nereikia) reikalauja atidumo. Galima suptis į rudens lapus ir daryti juose lietaus angelus, galima tiesiog spoksoti į tašką, lašą ar cepelino spalvos dangų. Vėsu šiame minčių fabrike, ir net pirštais gali paliesti tą vėsą. Gal dėl to, kad muzika įrašyta analoginiais instrumentais. Kūriniai čia tik penki, klausiau dar ne viską. Tiek pat, kiek embeddinu ir jums, o galutinis produktas, kuris išleidžiamas lapkričio 10-ąją, truks mažiau nei valandą.
Ambientinė neįvykusios migracijos istorija pasirodys asmeniniame Sasu leible „Ripatti“. Ribotas dvigubas vinilas, CD, skaitmena.
P.S. Bonusui radau savo prieš penkerius metus surašytą interviu su Sasu. Tuomet jis ruošėsi į „Gravity“, į „Sutemų“ vakarą.
D.D. 2004 - 2016
Degalai Mushroom CMS