"Fire in the Disco"
Litis padeda valdyti maniakinę depresiją (o ji kartais būna su aukų kupinais padariniais), sako man internetas. Kas be ko, gali sukelt ir pykinimą bei diarėją. Ach.
Bet, matyt, ne veltui penktadienį "Partyzanai" grafiniam "Disco Pogo" vakaro apipavidalinimui pasirinko pačių pačiausių "Nirvanos" dainų - "Lithium" ir "Come as You Are" - žodžius. Visą buvimo "Stereo45" laiką mano akys krypo į televizorius - "I'm so ugly, but that's okay / Cause so are you" bei "And I swear that I don't have a gun". Taip, taip. Rokas nemiršta!
Mano kuklia nuomone, "Disco Pogo" - P-Shaver ir Guru Slut sumanyta alternatyva pačių tvarkomam buvusiam "Revolt", kuris nuo ateinančio penktadienio šiek tiek pasipuoš moterišku (chi chi) "L'Oreal" spindesiu ir vadinsis "Hot Spot". Labai puiki alternatyva, pagalvojau kažkada prieš vidurnaktį palikusi "Zaza" su sėdinčiu, bet "Billy Jean" grojančiu Saulty. Nes P-Shaver visiškai nejuokavo ir savo leidžiamais įrašais transliavo maždaug tokį įsakymą: "Dabar taip! Kas kam neaišku? Visi einat prie manęs, šokat ir keliat į viršų jau ne tik rodomąjį, bet ir mažąjį pirštus".
Ir visi lygiai taip ir elgėsi. Rokenrolas, visiškas rokenrolas - kaip jau sakiau, dar tik dvylika, o ant pseudo go go stalo (specialiai ten pastatytas, aš žinau) jau dvi merginos, arba mergina su gloustiku ir vaikinu, arba du vaikinai - tai baisiai geidžiama vieta. Net savo tatuiruotėmis ir linksmu būdu visiems žinomas reperis Džonis sklaidėsi. Nors electro jau ir pas mus banalu, bet ten buvo kur kas aukštesnė materija. Nuo "Fire in the Disco" iki visiškai nebeiššifruojamų ir nekategorizuojamų (discopunk - bene labiausiai tinkantis apibūdinimas), bet griežtų ir beveik visada gitarų kompozicijų. Jaučiausi kaip pragare. Bet tam geram pragare, kur visi norėtų bent trumpam apsilankyti.
Vis dėlto padarė berniukai vieną taktinę klaidą - kai laiko atžvilgiu buvo pats nakties pikas, už CD grotuvų stojo Je$us Priced, kuris tikrai būtų labiau tikęs pačioj pabaigoj arba bent jau prieš dvyliktą. Nes kažkas tąkart su juo buvo ne taip - ne šokinis tas jo setas, taigi apsiraminę žmonės šiek tiek atpalaidavo įtemptą "Stereo45" atmosferą. Pasinaudojau proga ir šoktelėjau iki dramenbeiso tvirtovės "Arkos".
O ten ką - eilinis "Arka.drum'n'bass", pirmą kartą šįmet Vilniuje. Nes "Metro Promo" jau pradėjo okupuoti Kauną ir vis drąsiau žvalgosi Klaipėdos link. Eilinis tiek diskžokėjų sąrašu - pradžioj Astralas, tada svečias Ske, galiausiai chilloutui Walkman - tiek, bent jau man, dramenbeiso neprofesionalei, skambesiu. Pamečiau skaičių, kelintą kartą kavinėn įeidama girdėjau Andy C - "Body Rock". Tiesa, Ske pasikvietė beatboxerį, bet šis paįvairinimas nepadarė įspūdžio, nes tada jau kliuvo klaikiai ilgos pauzės.
Cha, o "Metro Promo" kartais ima ir pasielgia visai neatsižvelgdami į savo socialinį statusą. Štai RedMan, matyt, prieš tai suvartojęs keletą vienetų standartinio "Arkos" gėrimo - alaus - jo jau nebenorėjo, taigi šliūkštelėjo šiek tiek ant šalia besiraivančios merginos nugaros. Jei konkrečiau, ant nugaros apačios - ten, kur jau kelnės prasideda. Nekaip ji po to atrodė ir jautėsi. Astralas net turėjo nukentėjusiąją guosti, bet komandos draugo neišdavė. Ot kur solidarumas.
Pasimuisčiau laiptais aukštyn žemyn ir nusprendžiau, kad prieš baigdama naktinę kelionę dar patikrinsiu "Stereo45". Neįtikėtinai teisingai padariau, kad grįžau. Vos spėjom persimesti keliais žodžiais su Višinskiu ir jau čiupom vienas kitą į glėbį, ir nešėmės šokių aikštelėn. Alter Ego - "Rocker".
Alter Ego
4:47
another good sound, I heard it at the same time...
Ką čia bepridursi - metų gabalas ir ne tik "Stereo45". Apsižvalgiau - ant stalo jau dvi mergos, o kiti šokėjai - kažkodėl porom, porom, ir bučiuojasi. Na, romantikos gal ir nelabai jame išgirsi, bet atsiminimų gausus tikrai turėtų būti.
Vis tebesitęsia tarpsezonis. Kur ŽVAIGŽDĖS, kur vaibas? Dar truputį pakentėsim, ką jau čia.
D.D. 2004 - 2016
Degalai Mushroom CMS