Atsargiai vairuoju naktin
Tokį juoką pažįstamas anądien papasakojo, kad negaliu susilaikyti. Tiesa, perėjo jis per keletą lūpų, taigi kai kurios detalės jau nubyrėjo. Anekdotas!
Po kažkurio vakarėlio "Galaxy" kauniečių ekipažas nusprendė neužsiiminėti "afteriais" ir traukti namo. Sėdo į automobilį ir pajudėjo. Bėda ta, kad vakarėlis buvo nutoooks geras, jog po geros valandos kompanija kažkokiu būdu atsidūrė ne Kaune, o Panevėžyje. Tikiu, mieste ką pamatyt yra, bet turbūt ne tokiomis aplinkybėmis... Don't party and drive, cha.
Paliekam transporto priemones namuose ir neriam. Tikrai sakė, kad "Gravity" jau tikrai sudėtas naujas garsas. Graži naujiena žvaigždiškam savaitgaliui! Papasakok man vėliau, ką moka "Future Funk Squad", o aš apsieisiu su DJ Rok, kuriam simpatizuoju (deja, konkurentų turiu bent porą šimtų) nuo "Metro", kuomet jis labai teisingai pakeitė Kiko.
Kažin, kaip šiandien seksis "Atari" persikraustymas? Prisiminus "Fashion" klubo viziją, nuo tokių ir panašių vakarėlių jiems ir reikėjo pradėt. O pažangusis hausas man daug smagiau skamba tokioj sąlyginai mažoj ir tamsioj erdvėj, o ne parodų rūmuose ar panašiai... Beje, girdėjau, jog ateinantis "Nokia Plug In" pačioj gegužės pabaigoj vyks "Pramogų Banke". Turėtų panaikint labai daug stalų.
Ryt reikėtų suktis spėriau ir dar patikrint "Intro" - sako, daug įvairios elektronikos duos, ir be jokių įsipareigojimų. Esse su savo draugais, kurių vardų dar neįsiminiau. "Intro"... Artėja jo gimtadienis - pernai buvo geriausias tų metų vakarėlis ten!
Pirmadienio darbo šventę vainikuos vėl į pirmadienius grįžtantys "Minimal Mondays". Vaikiai su vis kitais minimal gerbiančiais svečiais (min_for džiaugiasi, jog šio mėnesio kalendoriuj - bene geriausi "Mažiau yra daugiau" subkultūros atstovai einamuoju metu) įsitaisys "Ibish lounge", iš kurio, tiesa, viena diskžokėjų grupuotė, pre-party ten rengdavusi, jau pabėgo. Bet diena kita, pakraipa kita, publika kita, tad ir likimas gali būti kitoks. Žodžiu, dar vieno per ilgo savaitgalio godų nuramint - į "Ibish" su min_for bei Walkmanu.
D.D. 2004 - 2016
Degalai Mushroom CMS