„Sūpynės“ – birželio 17-19 ir su Jay Haze!
Aš juk sakiau, kad mane kamuoja vasaros nuojautos! Ne veltui. Subtiliai taupęsi ir minimalistiškai tylėję Minimal.lt pagaliau pasidalino ne vieno šimto entuziastų laukiamomis žiniomis apie 6-ąjį festivalį „Sūpynės“.
Tarp miškų ir ežerų „Sūpynių“ scenos, skleisiančios kokybišką įvairialypę elektroniką, šiemet dygs birželio 17-19 dienomis. Ryškiausias jonvabalis šįkart – ką tik nemokamą, labai gražų ir, sako, paskutinį albumą „Love=Evolution“ pasaulin paleidęs ir Pietų Amerikoje gyvenimo prasmės ieškantis Jay Haze, žinomas ir savo darbais bei projektais „BPitch Control“, „Get Physical“ ar „Cocoon“ leidyklose. Manau, šis atlikėjas, atsivešiantis DJ setą tiesiai iš „Sonar“, puikiai pratęsia „Sūpynių“ headlinerių liniją – Ben Klock, Gaiser, Peter Van Hoesen ir Dasha Rush... Bus skambu!
Atlikėjų sąraše yra ir dar vienas užsienietis – dubstep ir beats kasinėjantis suomis Mattip, mums pristatysiantis savo alter ego Teeth.
Lietuvių, žinoma, bus į valias. Ypač didžėjų. Pradedant aną savaitę pirmą interviu savo karjeroje man (pa)davusiu Intakz ir „Djscene geriausiuose“ jį antroje vietoje palikusiu Mantu T., tęsiant Ana („One Ear Stereo“), S13 ir visais „Minimal.lt“ grojikais. Gyvų – irgi. Brokenchord, Calli, Moon Disco bei neseniai daugelį nustebinęs ir sudominęs projektas „Mmpsuf“.

Visko žadama ir daugiau, juk iki festivalio dar beveik trys mėnesiai – atlikėjų sąraše tikrai padaugės. „Sūpynių“ vieta paaiškės gegužę (manau, nacionalinių parkų ir vėl neišvengsime, o ir nereikia), o bilietai jau yra! Ir labai draugiška 40 Lt kaina. Žinoma, pigiausių užteks greičiausiems. Aš jau viena koja ten.
D.D. 2004 - 2016
Degalai Mushroom CMS