"Klausyk, gal gali nupirkti man alaus?"
Mano tarnyba pavojinga ir sunki - vis iš naujo tuo įsitikinu. Visą savaitę sugebėjau nesimatyti su A. Višinskiu, todėl penktadienis buvo skirtas jam. Planas buvo toks: pagaliau ištrūkti iš užburto Vilniaus centro ir aplankyti ne tokias "pop" vietas. "Vault" buvo vienintelis pasirinkimas.
Labai jau dviprasmiškai viskas išėjo - nors klubas ir ne mūsų lankomiausias, bet veidai, buvę ten per "The Other Way: Part I", - labai neblogai pažįstami (iš stiliaus ir statuso į požemį ir maištą žengusių "Partyzanų" palaikymo komanda) ir situacija stipriai skyrėsi nuo tradicinių "Vault" nakčių. Viena mergaitė man netgi tarstelėjo, kad čia jai primena klubą, kuriame vyksta "Revolt".
Bet negalvok, kad nieko nauja nepamatėm - įėjus buvau 1000 proc. tikra, kad groja Daimonas, bet pasirodo, kad P-Shaveris su Guru Slut taip džiaugėsi esantys nestandartinėje aplinkoje, kad leido viską, kas dega - žinoma, ne be į "Saulėgrąžų" šio sezono geriausiųjų 5-tuką patenkančių "Alter Ego" - "Rocker" ir Dave'o Clarke'o - "What Was Her Name". Bet lietuviai - nemeniška tauta, nesuprato konceptualaus Partyzanų nužengimo ir "Vault" klubo neužgriuvo.
Dave Clarke & Chicks on Speed
3:50
2003
Kaip žinia, stipriausias gėrimas buvusio bunkerio bare - alus, bet Višinskis vis tiek prisisriaubė degtinės ir nepasidrovėjo trenkti man per veidą. Prieš kelias savaites viešai pasižadėjau nebesimušti, todėl tolesnio konflikto išvengėm. Tuoj po to kolega nusprendė 5 minutes nusnausti ir važiuoti į "Gravity". O man kas - kuo daugiau vakarėlių, tuo geriau.
Visiškai apsižioplinom ir pavėlavom į "Capoeira Twins", bet šokti vis tiek labai norėjosi (gerti - ne, nes niekšai pabrangino geriausią savo gėrimą GPL), taigi Juliaus Sour siūlomi Kelis - "Milkshake" tipo gabalai buvo pats tas. Pasigedau sausakimšos salės, tada išgirdau gandą, kad trečdalis publikos paliko "Gravity" grojant Timui Hancockui. Pažiūrėkim į tai filosofiškai - sostinėje daugėja gerų vietų.
Išvada - mes turim kuo daugiau jų aplankyti! Viską metėm ir taksistui sakėm, kad reikia į "Stereo45" - ten geriausios vakarėlių pradžios ir pabaigos. Kolegos nebemačiau (šiek tiek pasnaudęs "Gravity", porai valandų prigulė ant languoto "Stereo" fotelio), priėmiau kelis pasiūlymus pašokti per electro ir išgerti "Electro", tada apskaičiavau, kad penktadienis jau vertas dešimties balų ir pats metas jį užbaigti.
Kitą vakarą "Cozy" pasiklausiau istorijų apie "Late night drive" prieš 24 valandas Kaune, o kol jis įsibėgėjo ir ten, dar suspėjau sulakstyti į "Galaxy". Pirmas ženklas įėjus, kad lakstyti buvo verta - sausakimša rūbinė ir dar pilnesnė salė. Jos visos vėl gražios ir išdidžios - vienos kailiniais batais pasipuošusios brunetės, telefonu fotografuojančios šviesas, paklausiau, kur dės savo nuotraukas, o ji tik susiraukė ir nuėjo. Keičiu stilių.
Kol "Overtone" ir latvis Dmi3 ruošėsi pagrindiniam "Ride the Beat" pasirodymui, visus kaitino ir elektrifikavo (hm, įdomu ir keista - kur bespjausi, ten elektra) Allienas iš "Happyendless", neapsiėjęs be Mylo - "Drop the Pressure". Vėliau tą patį girdėjau ir "Cozy": jau iš Karaliaus rankų. Įsidėmėk ir gauk - tai vienas skaniausių šio sezono saldainių.
Prieš pat grįžtant senamiestin įvyko istorijos "Justas iš Justiniškių" tęsinys. Prie Bacho ("Jazzus Juice") priėjusi mergina teiravosi, kur jis šoka, nes, matote, ji yra žurnalistė ir moka bei turi teisę pateikti kompromituojančius klausimus, o kai norimo atsakymo neišgirdo, sužibėjo prašymu: "Klausyk, gal gali nupirkti man alaus?"
DJ Anthea pasirodė šiek tiek išprotėjusi ir pradėjusi pirmą nuo patefonų atšoko tik apie šeštą. Iš savo darbovietės - nekomercinės muzikos įrašų parduotuvės Londone - atsivežusi lagaminą mums dar nenusibodusio ir nekasdieniško hauso, turbūt būtų užsilikusi ten ir ilgiau - rūsys irgi buvo nekasdieniškai pilnas. Vėliau "RyRalio" berniukai trynė rankas ir džiaugėsi, kad tai buvo the biggest RyRalio hit in "Cozy".
Višinskis rašė SMS iš "Stereo45" apie Pedro su Androidu, rodančius, kaip reikia iš aikštelės išvalyti žmones: jie kalbasino labiau nei penktadienį "Vault". Vėliau pastebėjau, kad ir jis prisijungė prie iki ryto su degtinės ar sambukos pagalba tempusių studentų, architektų, atstovų spaudai, redaktorių, vadybininkų, diskžokėjų ir bedarbių būrio. Man jo užteko nuo vakarykščio, o išgirdusi girtas sapaliones apie madon grįžtantį rasizmą tyliai pasišalinau.
Sinoptikai spėja, kad spalio 29 d. - penktadienis. Aš dar vaidensiuosi.
D.D. 2004 - 2016
Degalai Mushroom CMS