Karštis susuka protus
Tikrai! Penktadienis, nors iš mano pusės buvo tikrai ramiai priimtas, kitiems gerokai vožė per smegenis.
Iš viso įsivaizdavau, kad Vilnius pakankamai apleistas - juk pats atostogų įkarštis. O pasirodo... vėlų penktadienio vakarą Vokiečių gatvė nedaug atsilieka nuo palangiškės Basanavičiaus, tiek žmonių skaičiumi, tiek merginų apdarų minimumu, tiek muzikos kokybe bei kiekybe. Tik barų daugiau galėtų būti, daugiau! Vietoj kiekvienos nesėkmingos skudurų parduotuvės - po barą!
Teko sukti link "Cozy" - vis ne centrinis bulvaras, tai ir vietų yra. Tačiau neužsibuvom ir ten, nes užėjo itin smagi didelė kompanija su nežmogiškos kilmės palydovu Pifu. Ciu ciu ciu. Pifas kaip Pifas, kol nepradėjo laigyti per minkštasuolius ir beveik per taures. Aš šiaip tokių nelabai mėgstu ir net prisibijau... Bet darbuotojų tolerancija - visada gražu.
Tai jau ir ėjom į vakaro tikslą - "Connect" - jubiliato Igno i.v. sveikinti. Tokių kaip mes buvo tikrai per akis, taigi neapsiėjau be konfliktų prie įėjimo - nemiela ir nemalonu man, kai alkūnėmis kelią užtvert bando. Bet aš tik žodžiais drąsi, muštis nebūčiau išdrįsus, taigi tolesnes pastabas nuleidau negirdom. Kultūros, jaunuoliai su nepilnametėmis draugėmis, kurias namo pažymėjimų pasiimti apsauga išsiuntė, kultūros!
Pagal tradiciją juk visada pirmi groja lietuviai, tiesa? Jie ir baigia. Šį kartą, greičiausiai kolegos gimtadienio proga, pirmasis į kovą stojo svečias Dave'as Gardneris. Šventės kaltininkas tuo tarpu džiugiai priiminėjo dovanas ir šiaip sveikinimus. Aš, kaip ir visa labai tvarkingu kiekiu sugužėjusi publika (šokiams vietos užtenka visiems, grūstis nereikia - super!), irgi nesnaudžiau, nes niekas ir neleido. Gardneris kapojo iš pradžių senoviškai, bet vis tiek labai gerai, paskui jau tiesiog taip PIKTAI, kad net arkliai niekam neberūpėjo, patys kaip kumelaičiai už apinasrių prigriebti atrodė. Go-go šokėjos ir šokėjai (!!!) užvedinėjo taip įtikinamai ir papildomo garso buvo tiek, kad bangos pačios kėlė nuo žemės, nereikėjo beveik nieko daryti.
Nebent nueiti iki baro. Gal čia toks klubo savininkų triukas - išjungti kondicionierius, kad apyvarta sulig temperatūra pakiltų? Bet, prisiminus, kad lauke - vis dar daugiau nei dvidešimt, belieka tik truktelti pečiais ir braukti prakaito lašą nuo nosies. Kiek ten turi nukristi pirtyje sėdint? Trys ar septyni? Šiaip ar taip, nesivarginau tiek daug skaičiuot ir išėjau į lauką atsigauti.
O ten staiga dingtelėjo, kad mieste vyksta dar vienas vakarėlis, kuriame tikrai turėtų būt vėsiau, o blogiausiu atveju galima atsistoti po ventiliacijos angomis. Juolab kad tokios idėjos ten mes dar nematėm... Varom į "Gravity"!
Žadėtojo 30-ies vieno dienraščio blondinių pulko neišvydau (šiaip tai labai man čia reikia, galvojat?), netgi dešimties nebuvo. Anot vieną nusičiupusio Andriaus, gražuolė prisipažino, kad tik keturios ateiti sugebėjo. Reikalai, gerbėjai... Suprantama. O kurgi vakaro kaltininkė popierinė "Mis Liepa" Žaneta?
Deja, deja, meilės ir artumo ištroškę jaunuoliai, pasirodo, dar vakaro pradžioje ėmė (tikrąja to žodžio prasme) ir, chm, suniokojo vargšę. Greičiausiai, kaip jau sakiau, karštis kaltas. O gal ir išprotėjėlis DJ Quazar, kurio tąnakt dovanotas miksas vis sukasi ir sukasi mano grotuve ir išlipti nežada (ieškok ir tu!). Nes šoko visi, sakė, kaip pamišę - net "Diskomafijos" legenda Marekas nelabai prilygti vėliau sugebėjo. Nors iš inercijos šokių aikštelė vis dar lingavo. Ir lingavo turbūt iki pat ryto, bet aš jau išėjau į ledinį dušą pastovėti.
Visą šeštadienį jame ir prastovėjau, tik vėliau audros pažiūrėti išėjau. O sekmadienį buvau labai gražiam ir įdomiam įvykyje - dviejuose japoniškuose spektakliuose Dramos teatre. Nenusakoma, tai ir negadinsiu atsiminimų žodžiais. Gal tu pagadinsi?
D.D. 2004 - 2016
Degalai Mushroom CMS